Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у світ знань, науки і мудрості.

     День учителя є справжнім святом національного, суспільного масштабу, адже у кожної людини є свій вчитель, вихователь педагог.

     Ваша місія одночасно складна і почесна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.

        Ми пишаємося професійною та потужною освітянською родиною дубровичини, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління.

     Велика вам вдячність за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

      Хай Ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою  учнів. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України

 

З глибокою шаною і повагою міський голова                    Б. Микульський