Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

 

День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни!

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно- спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя, великої наполегливості і наснаги,підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашої держави!

 

 

З повагою,  міський голова  Богдан  МИКУЛЬСЬКИЙ