22 листопада – четверта субота місяця – є Днем пам’яті жертв голодоморів. У цей день Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932 – 1933 років.

На їх вшанування о 16.00 оголошується Національна хвилина мовчання в пам’ять жертв Голодомору, після якої розпочинається Акція «Запали свічку пам’яті».

У Дубровиці заходи розпочнуться 22.11 о 15:30  біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів та політичних репресій, де  пройде панахида за участі УПЦ КП.

На вшанування пам’яті усіх загиблих в роки Голодомору в Україні запалюють свічки. Свічки запалюють біля меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору, на центральних площах і вулицях населених пунктів, а також на підвіконнях осель.

   ПРОЕКТ

УК Р А Ї Н А

Рівненська область

  Дубровицька міська рада

(шосте  скликання)

РІШЕННЯ

 

Від                     2014р.                                                              №

 

Про внесення змін  до рішень Дубровицької

міської ради від 20.12.2013р. №795 та

від 20.09.2011р. №246 «Про встановлення місцевого

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, міським головою А. Кузьмичем 31 жовтня 2014 року підписане розпорядження №90 про скликання тридцять восьмої сесії міської ради шостого скликання з 25 листопада 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 25 листопада 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, у зв’язку з наданням субвенції міському бюджету на співфінансування проведення заміни газового котла на твердопаливний, секретарем міської ради В. Андрусенком 16 жовтня 2014 року підписане розпорядження №80 про скликання тридцять сьомої сесії міської ради шостого скликання з 21 жовтня 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 21 жовтня 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.

На розгляд тридцять сьомої сесії виносяться такі питання:

Про внесення змін до рішення міської ради від 19 лютого 2014 року № 806 «Про міську Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2014рік»
Доповідає: Карпович М.І. – заступник міського голови

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку зі зростанням витрат на виробництво та надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення виникла необхідність перегляду економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

Діючі тарифи на послуги водопостачання були затверджені рішенням міської ради №353 від 14.03.2012 року:
– для І групи споживачів (населення) – 5,00 грн. за 1 м3;
– для ІІ групи споживачів (інші) – 7,50 грн. за 1 м3.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

В цей особливий День я приєднуюся до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що Ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день Ваших вихованців в день радості та щастя.

Виконавчим комітетом Дубровицької міської ради 27 серпня 2014 року прийнято рішення №102 «Про маркування товарів російського походження».

Впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на сході України, тому члени виконкому прийняли рішення про маркування російських товарів. Згідно з рішенням виконкому рекомендовано суб’єктам господарювання на території Дубровицької міської ради маркувати товари російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях.

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого національного свята Українського народу – Дня незалежності України!

Сьогодні ми святкуємо 23 річницю Незалежності України. У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини , її сьогодення і майбутнє – обов’язок кожного з нас, усього народу. Саме за останній рік ми переосмислили дуже багато, ми зрозуміли хто ми є, чиїх батьків ми діти. І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

У зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Україні, з проведенням антитерористичної операції на Сході України, в якій приймають участь сотні бійців з Дубровицького району, підтримуючи ініціативу голови Дубровицької районної ради С. Киркевича, Дубровицька міська рада просить надати добровільну допомогу на придбання бронежилетів, спецзасобів, одягу для наших бійців. Кошти можна перерахувати на рахунок: Благодійний фонд «Відродження Дубровиччини»

Шановні дубровичани! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Відтоді наша держава намагається розвиватися за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.

В понеділок 23 червня в залі засідань Дубровицької міської ради зібралися депутати міської ради, щоб порадитися, як в нинішніх умовах проводити День міста. Нагадаємо, що День міста в цьому році буде проходити 19 липня на релігійне свято День пам’яті праведної діви Юліані.

Нелегкий час переживає зараз наша держава, кожного дня на сході гинуть люди.

З ініціативи секретаря ради В. Андрусенка, якого підтримали і місцеві депутати, Дубровицька міська рада відмовилась від традиційних забав на День міста.

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про доступ до публічної інформації» та регламенту міської ради міський голова А. Кузьмич 16 червня 2014 року підписав розпорядження №46 «Про скликання тридцять шостої сесії Дубровицької міської ради шостого скликання». На розгляд депутатів виносяться такі питання:

Про результати розгляду депутатського запиту Яцковця П.Л.
Доповідає: Карпович М. І. – заступник міського голови

Міський голова А. Кузьмич 30 квітня 2014 року прийняв розпорядження про призупинення дії рішення сесії міської ради.

29 квітня на сесії Дубровицької міської ради, крім питань, які були внесені до порядку денного, «з голосу» було озвучено проект рішення «Про виконавчий комітет Дубровицької міської ради. Відповідне рішення було внесено до порядку денного, розглянуте і проголосоване. Одразу після закінчення сесії міський голова скористався правом, яке надано Законом України «Про місцеве самоврядування», так зване право вето.

29 квітня 2014 року о 15:00 в залі засідань Дубровицької міської ради відбудеться 34 сесія Дубровицької міської ради шостого скликання. На порядок денний винесені такі питання:

Про результати розгляду депутатського запиту Яцковця П.Л.
Доповідає: Карпович М. І. – заступник міського голови

Про результати розгляду депутатського запиту Гладкої Л.М.
Доповідає: Столярець М.М. – начальник організаційно-правового відділу

Шановні працівники житлово-комунального господарства
та побутового обслуговування населення!

Дубровицька міська рада та її виконавчий комітет щиро і сердечно вітають Вас із професійним святом ! Своєю працею Ви створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, забезпечуєте дубровичан теплом, водою, робите наше місто чистим, охайним, світлим, зеленим та благоустроєним, надаєте різноманітні побутові послуги.

Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

19 лютого о 15 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергова 33 сесія Дубровицької міської ради шостого скликання. На порядок денний виносяться такі питання:

Про результати розгляду депутатського запиту Яцковця П.Л
Доповідає: Карпович М.І. – заступник міського голови

Про результати розгляду депутатського запиту Гладкої Л.М.
Доповідає: Столярець М.М. – начальник організаційно-правового відділу

3 грудня відбулась позачергова сесія Дубровицької міської ради шостого скликання. На порядок денний було винесено одне питання, це - заява депутатів Дубровицької міської ради щодо подій 30 листопада в місті Києві. Міські обранці після обговорення одноголосно підтримали текст заяви.

Сьогодні, напередодні саміту Україна – ЄС у Вільнюсі, наша держава стоїть перед викликом, що може кардинально змінити долю країни і її громадян. Сьогодні, як і у 1991 році, вирішується питання цивілізаційного вибору. На жаль, проголошуваний усіма владними інституціями незмінним курс на євроінтеграцію досі залишається нереалізованим, і є сумнів у тому, що він буде закріплений підписанням Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом 28 листопада 2013 року.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 12 листопада 2013 року № Про скликання тридцятої сесії
Дубровицької міської ради шостого скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради:

1. Скликати тридцяту сесію міської ради шостого скликання з 5 грудня 2013 року.

2. Провести пленарне засідання тридцятої сесії міської ради шостого скликання 5 грудня 2013 року об 15.00 годині у залі засідань міської ради.

29 жовтня 2013 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубровицької міської ради.
Було заслухано та обговорено ряд назрілих питань. На окремі з них акцентовано особливу увагу, зокрема: схвалено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, з яким виступила начальник фінансово-економічного відділу Ірина Велика, відрадно, що бюджет по власних доходах загального фонду виконано на 105,3%, а доходи спеціального фонду становлять 112,5%.

Членом виконкому, секретарем міської ради Віталієм Андрусенком піднято питання про надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та запропоновано 6-ти таким сім’ям надати грошову допомогу. До речі, в цьому році така ж допомога уже надавалась 27 жителям міста, а студентці Захарчук Н.К., яка знаходиться під опікою своєї бабусі, щомісячно виділяється стипендія в сумі 200грн.

9.00 - Святкове богослужіння в храмах міста

11.00 - Дитячі атракціони, 7D кінотеатр ( вул. 1000-тя Дубровиці)

12.00-14.00 – Конкурс малюнків на асфальті серед дітей віком 5-12 років «Я люблю своє місто» (майдан «Злагоди»)

11.00-17.00 - Виставка умільців образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва «Містечко майстрів»(майдан «Злагоди»)

Дорогі дубровичани!

Сердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, на котрі щороку чекаємо, як і колись, у дитинстві, сповнені надій та бажань!

Рік, що минає, був нелегким — як для всієї країни, так і для кожного її громадянина зокрема. На нашу долю випали серйозні випробування, ми стали свідками та учасниками непростих, історично важливих подій, які вкотре засвідчили споконвічне прагнення українців жити вільно, мирно, єдиною родиною торувати тернисті шляхи й сягати найвищих вершин!