КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє споживачів, що у зв’язку зі зростанням витрат на надання послуг з вивезення побутових рідких відходів рішенням виконавчого комітету Дубровицької міської ради Рівненської області від 26.03.2015 року № 199 запроваджено нові тарифи на послуги з вивезення побутових рідких відходів:
      - для населення: 72,308 грн., в т.ч. ПДВ 12,05 грн., - за 1 м3;
      - для бюджетних установ: 86,154 грн., в т. ч. ПДВ - 14,36 грн., - за 1 м3;
      – для інших споживачів: 122,769 грн., в т. ч. ПДВ 20,46 грн., - за 1 м3.
 
 Директор КП «Міськводоканал»                                                     Красько В.М.

Доводимо до відома депутатів Дубровицької міської ради, що відповідно до абз.2 ч.3 ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені Декларації до апарату виконавчого комітету Дубровицької міської ради.

 

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку з ціновою зміною складових витрат у бік їх збільшення, що входять у розрахунок собівартості з вивезення побутових відходів, підприємство вимушене переглянути діючі тарифи, оскільки затверджені рішенням міської ради № 321 від 11 січня 2012 року тарифи є збитковими:

– для населення – 33,846 грн. за 1 м3;

– для бюджетних установ – 52,615 грн. за 1 м3.

– для інших споживачів – 62,461 за 1 м3.

Відповідно до розрахунків економічно обґрунтованих витрат запропонований тариф:

 – для населення – 72,308 грн. за 1 м3;

 – для бюджетних установ – 86,154 грн. за 1 м3.

 – для інших споживачів – 122,769 за 1 м3.

Дубровицька міська рада прийняла рішення № 896 від 21 жовтня 2014 року «Про внесення змін до генерального плану м.Дубровиця (південно-західної частини міста)». З метою врахування інтересів громади міста та суб’єктів господарювання м.Дубровиця при розробці зазначеної містобудівної документації, просимо надати у письмовому вигляді до 7 квітня 2015 року пропозиції до виконавчого комітету Дубровицької міської ради за адресою м.Дубровиця, вул.Воробинська, 4, каб.209 сектор з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Прийомний день понеділок з 9:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00. тел. 2-01-92.

Від усієї громади щиро вітаю Вас з професійним святом!

Ваша щоденна праця дуже важлива, адже вона безпосередньо впливає на умови життя та настрій людей й стосується кожного. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю.
Переконаний, що спільними зусиллями, за чіткої, відповідальної та організованої праці відданих своїй справі фахівців, свідомості споживачів вдасться ще істотніше підвищити якість наданих послуг та розширити їх асортимент.

Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків!        

З повагою,

міський голова А. Кузьмич

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята. Ваша наполеглива праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Бажаємо, щоб Ваш високий  професіоналізм завжди увінчувався успіхом і приносив задоволення. Хай здійсняться всі Ваші добрі задуми і наміри, нехай життєва дорога буде щедрою на здобутки.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

    З повагою,

    міський голова  А. Кузьмич

За інформацією РЕМ у зв’язку з проведенням планових робіт буде виключатися світло:

08.03.15р. з 9:00 до 17:00 по вул. Поштова, вул. Комунальна.

11.03.15р. з 9:00 до 17:00 по вул. Гордасевич, вул. Вінниченка, вул. Садова.

11.03.15р. з 9:00 по 17:15 по вул. Макарівська, провул. Макарівський, вул. Поліська, вул. Ставкова.

 

Дубровицьким міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводився виробничий контроль безпечності та якості питної води з комунального водогону м.Дубровиця та сільських водогонів с.Бережниця, с.Орв’яниця, с.Берестя, с.Селець, с.Сварицевичі  відповідно до робочих програм та графіків, а також після ліквідації аварій та проведення ремонтних робіт. Згідно результатів дослідження проб відібраних на протязі лютого 2015 року вода питна відповідала вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10.