Цього року ми святкуємо вже 27-річницю незалежності нашої держави і саме з цього приводу в місті Дубровиці відбулися урочисті заходи, приурочені до цієї знакової події. 
Святкування розпочалося із проведення літургій у храмах нашого міста.
З 10.00 години на майдані Злагоди дітки приймали участь у конкурсі малюнку на асфальті на тему: «Вишивана Україна», проведеному за підтримки Дубровицької міської ради. У парку для найменших гостей свята працювали дитячі атракціони.
Одночасно в центральній районній бібліотеці проходив літературний марафон за участю місцевих аматорів «Крок за кроком до Незалежності». Всі бажаючі мали змогу насолодитися відеопереглядом «Україна – наш спільний дім». 
Об 11.00 годині на майдані Злагоди розпочався урочистий захід з нагоди відзначення Дня Незалежності України. Зі словами привітання та побажання миру і злагоди, добра і благополуччя до жителів міста та гостей звернувся голова райдержадміністрації Микола Петрушко. Далі керівництво міста та району спільно із захисниками сучасності та всіма присутніми поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, що знаходиться в міському парку.
У рамках святкування Дня Незалежності відбулося урочисте відкриття знаку «Я люблю Дубровицю». Така цікавинка є в багатьох містах України і вже встигла завоювати славу місця для фотосесій. Не винятком став і наш знак, який ще до його відкриття з`явився на фотографіях багатьох мешканців міста. Кошти для виготовлення фотозони надали небайдужі місцеві жителі - підприємці, які таким чином висловили любов і повагу до свого рідного міста, своєї маленької батьківщини. 
На території Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбувся традиційний Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів за участю команд м. Столін (Білорусія), Сарни та Дубровиця. 
В районній дитячій бібліотеці з 11.00 години було проведено презентацію книжкової виставки «Досягнення та Гордість України» та літературне лото «День народження країни: цікаві факти та події».
У історико-етнографічному музеї бажаючі мали змогу відвідати музейний вернісаж.
Протягом дня у центральному парку міста проходив турнір з шашок.
Святкування Дня Незалежності закінчилось дискотекою.