У першу неділю жовтня своє свято відзначають представники однієї з найбільш шанованих у суспільстві професій – освітяни. Урочистий районний захід, приурочений до Дня вчителя, відбувся 3 жовтня у районному будинку культури. В залі зібрали представників професії - вчителів, вихователів, інших працівників сфери освіти аби відзначити їхню роль і заслуги та неоціненний внесок у розвиток суспільства. 
З вітальним словом до педагогів звернувся міський голова Богдан Микульський. Він подякував вчителям за працю, вірність обраній справі і побажав міцного здоров’я, щирої радості, благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та миру. З нагоди свята під оплески залу міський голова вручив працівникам освітньої сфери Подяки та подарунки. Зокрема: 
- Лясковець Ніна Павлівна – вихователь Дубровицького дошкільного навчального закладу комбінованого типу №5 «Світлячок»; 
- Санчук Надія Миколаївна – вихователь-методист Дубровицького дошкільного навчального закладу №4 «Малятко»;
- Стаськова Надія Корніївна – кухонний робітник Дубровицького дошкільного навчального закладу №1 «Теремок»;
- Дука Тамара Григорівна – вчитель початкових класів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
- Перішко Мирослава Іванівна – педагог-організатор Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
- Гаврильчик Лілія Вікторівна – вчитель хореографії Дубровицького НВК «Ліцей – школа»;
- Бензюк Віра Василівна – педагогічний працівник на заслуженому відпочинку;
- Секо Тамара Григорівна – педагогічний працівник на заслуженому відпочинку; 
- Воротнюк Світлана Миколаївна – педагогічний працівник на заслуженому відпочинку.
Багато теплих слів і щирих побажань було сказано вчителям. Освітян привітали з професійним святом голова Дубровицької РДА Микола Петрушко та голова районної ради Микола Кухарець, помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян, начальник Управління освіти, молоді та спорту Ніна Стасюк, голова районного овітянського профкому Віра Твердюк, голова Висоцької ОТГ Людмила Гура, заступник голови Миляцької ОТГ Геннадій Рожко, завідуюча методкабінетом Тетяна Таборовець. 
Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним. Атмосфера, яка панувала в залі під час свята, дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Дубровицького району талановиті, творчі, справжні професіонали.