Шановні земляки, дорогі  воїни, ветерани війни, волонтери, відважні сини українського народу!

       Щиро вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Дуже символічно, що саме у  велике, надзвичайно шановане нашим народом християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо  день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії та день захисника України.

      Сьогодні ми  згадуємо нашу історію,  наших гордих предків, які  із зброєю в руках на протязі століть захищали рідну землю, свій народ, мову, віру і культуру від ворогів, вшановуємо  наших воїнів - героїв сьогодення, які вже  п’ятий рік хоробро боронять   Україну від  сепаратистів і російської агресії,  та віддаємо данину пам’яті всім, хто поклав своє життя  за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

        Велика вдячність вам воїни - учасники бойових дій на Сході України, добровольці  та волонтери  за вірність батьківщині та своєму народу.  Щиро бажаю  здоров’я, добробуту та злагоди вам і вашим родинам,  миру, добра і процвітання нашій Україні!

Слава Україні! Героям слава!

З глибокою шаною і повагою міський голова                                                                             Б. Микульський