В районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. На святковий захід запросили військовослужбовців, представників трудових колективів, громадських організацій, матерів та членів родин загиблих учасників антитерористичної операції на Сході.

З вітальним словом до захисників України та усіх присутніх в залі звернувся міський голова Богдан Микульський, який зазначив, що свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України тісно пов’язані між собою та уособлюють мужність і героїзм захисників України на всіх етапах її історії. Він подякував усім захисникам за їх мужність, звитягу, героїзм та побажав доброго здоров’я, довгих років життя, миру, щастя, сімейного затишку, Божого благословення й Божої милості! Подякою Дубровицької міської ради та подарунком були відзначені учасники бойових дій:

- Кормочі Артур Федорович;

- Афанасьєв Михайло Євгенійович;

- Кішко Роман Романович;

- Радько Павло Артемович;

- Колода Олег Григорович.

Також привітали присутніх зі святом і вручили почесні грамоти та відзнаки голова Дубровицької районної державної адміністрації Микола Петрушко, голова районної ради Микола Кухарець та помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян.

    Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

    Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України завершились святковим концертом, підготовленим творчим колективом районного будинку культури.