П Р О Т О К О Л № 2

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубровицької міської ради

27  квітня  2021  року                                                                               м. Дубровиця

 

Головував: міський голова, голова комісії Микульський Б.М.

Присутні: члени комісії з ТЕБ та НС міської радита запрошені за списком:

Яременко Ю.А, заступник голови комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Жмура В.М., секретар комісії, провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи і охорони праці;

Смолянець О.М., начальник 14ДПРЧ 6 ДПРЗ Головного управління ДСНС в Рівненській області;

Сидоришин О.Й., заступник начальника відділення поліції №1 Сарненського районного відділу поліції ГУНП в Рівненський області;

Секо Г.Г. начальник фінансового відділу Дубровицької міської ради;

Тетеря А.М., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дубровицького управління ГУ Держспоживслужби в Рівненській області;

Бовгиря Р.П., директор КНП "Дубровицька міська лікарня" Дубровицької міської ради;

Островець В.М., головний лікар КНП Дубровицького центра ПМСД;

 

      Питання 1. Про продовження карантину та вжиття додаткових протиепідемічних заходів у вихідні та святкові дні квітня - травня 2021 року, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Дубровицької міської ради.

(Доповідь:Островець В.М  та Бовгирі Р.В.)

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити карантин на території Дубровицької міської ради до 30 червня 2021 року.

2. Виконавчому комітету міської ради рекомендувати під час святкування  травневих та Великодніх свят, а також проведення поминальних днів:

2.1 Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період з 06:00
01 травня до 06:00 05 травня та з 06:00 08 травня до 06:00 11 травня 2021 року, зокрема:

2.2 заборонити проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу повинен забезпечити дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра;

2.3 максимально обмежити відвідування кладовищ під час проведення поминальних днів;

2.4 інші необхідні заходи для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на відповідній території.

2.5. Спільно з керівниками релігійних громад забезпечити дотримання вірянами протиепідемічних заходів та передбачити можливість транслювання богослужінь на прилеглу до храмів територію.

2.6. З метою недопущення скупчення великої кількості людей на зупинках, автостанціях та автовокзалах, забезпечення перевезення людей у відповідності до вимог карантинних обмежень.

2.7. Напередодні визначених у пункті 2.1 періодів:

2.7.1 провести через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали комунікації інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо вжиття таких заходів;

2.7.2 з представниками усіх релігійних конфесій додатково провести особисті розмови щодо необхідності дотримання запроваджених обмежень.

3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на начальника юридичного відділу Дубровицької міської ради Драган О.О.

 

Питання 2. Про виконання заходів старостами по запобіганню і ліквідації пожеж на підвідомчій території.

 (Доповідь:Смолянець О.М.)

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

Старостам:

-. Провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо заходів безпеки по запобіганню і ліквідації пожеж та у разі виникнення надзвичайних ситуацій невідкладно повідомляти 14-ту ДПРЧ (Смолянець Олександр Михайлович) та Дубровицьку міську раду.

-. Продовжити виконання усіх заходів визначених рішеннями виконкому, щодо пожежної безпеки у населених пунктах та екосистемах (рішення виконкому від 23.02.2021 та від 30.03.21)

 Начальнику 14 державної пожежно-рятувальної частини Смолянцю Олександру Михайловичу посилити заходи безпеки по запобіганню і ліквідації пожеж на території Дубровицької ТГ з 01.05.2021 по 11.05.21 включно.

Контроль за виконанням рішення доручити відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи і охорони праці Дубровицької міської ради (Павло РУДИЧЕК).

         Питання 3. Про закупівлю матеріальних цінностей для накопичення місцевого матеріального резеру для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2021рік.

(Доповідь:Яременко Ю.А)

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення питання порядку денного Комісія

ВИРІШИЛА:

Відповідно до цільових коштів необхідно першочергово придбати у міський матеріальний резерв слідуючі матеріальні цінності:

Бензин А92 на суму 22,0 тис.грн;

Дизельне паливо на суму 23,0 тис.грн;

Рукав пожежний діаметром 51 мм на суму 10,5 тис. грн;

Мішки для насипання піску на суму 12,0 тис. грн.

Вищезазначені матеріальні цінності передати на зберігання начальнику, 14 державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, Смолянцю Олександру Михайловичу.

Відпуск, залучення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється за розпорядженням міського голови.

Контроль за виконанням рішення доручити фінансово – економічному відділу Дубровицької міської ради (Ірини ВЕЛИКА).

 

 

Голова комісії ТЕБ та

НС, міський голова                                                     Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ

 

Секретар Комісії                                                      Вадим ЖМУРА