Усучасному світі здоров’я населення визнано однією з найбільших цінностей, необхідним компонентом соціально-економічного розвитку і процвітання будь-якої держави та запорукою її національної безпеки.

Людству вдалося отримати перемогу над багатьма хворобами. Натомість сьогодні існує безліч загроз громадському здоров’ю від чисельних факторів (епідемій, інфекційних захворювань, біотероризму, поширення неінфекційних захворювань та інше), що викликає необхідність переосмислення категорії громадського здоров’я.

Цілеспрямоване та системне інформування населення щодо вакцинації є надважливим, адже життя показує – збереження власного здоров’я - це не просто потреба, а обов’язок кожного.

Саме тому, з метою підвищення обізнаності населення про процес вакцинації на базі Дубровицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області 07.09.2021 року в межах тематичного тижня БПД підоблікові особи сектору пробації прослухали лекцію на тему: “Права та обов'язки осіб при проведенні профілактичних щеплень”, на якій присутні дізналися про те:

- які права має особа при проведенні щеплень;

- чи обмежуються права невакцинованих осіб;

- які обов'язки має особа при здійсненні вакцинації;

- яке законодавство регулює дане питання;

- як захистити свої права та куди звертатися за захистом своїх порушених прав.

            Окрім того, було створено консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, під час роботи якого головним спеціалістом відділу “Дубровицьке бюро правової допомоги” Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лідією Литвин було надано правові консультації особам, які перебувають на обліку в Дубровицькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області із спадкового, сімейного права, соціального забезпечення та з питань виконання судових рішень.

            Також під час проведення заходу фахівець Дубровицького бюро правової допомоги нагадала відвідувачам згаданої установи про те, що таке безоплатна правова допомога та на отримання яких правових послуг вони мають право відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та поширила інформаційні матеріали на різноманітні правові тематики.

            Довідково: Дубровицьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м.Дубровиця, вул. Воробинська, 4, 3 поверх). Тел. (036) 58 20 006, (097) 52 05 185.