Відповідно  до «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень» кожного року громадяни, які знаходяться на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов, повинні пройти перереєстрацію квартирного обліку.

       Відтак громадяни, які до кінця року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до вимог Житлового Кодексу України не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

       Отже, особи, які бажають залишитись на квартирному обліку, до 31 грудня  2021 року мають подати до юридичного відділу Дубровицької міської ради необхідні документи, а саме :

·         довідка з місця проживання про склад сім`ї та реєстрацію всіх членів сім`ї, які перебувають на квартирному обліку;

·         копії паспортів черговика та дорослих членів сім`ї;

·         копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера заявника , всіх членів сім`ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;

·         копії свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;

·         копії свідоцтв про шлюб/розлучення, та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім`ї;

·         довідка з місця роботи/навчання заявника та всіх членів сім`ї;

·         документ про пільгу (при наявності);

·         інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність/відсутність у черговика та членів його сім`ї нерухомого майна та приватизованої площі.

 Документи подаються за адресою: м.Дубровиця вул. Воробинська, 16, кабінет 202, 2-й поверх.