Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта і аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  15 жовтня 2021 року у громадсько-політичній газеті "Дубровицький вісник" та  на сайті Дубровицької міської ради буде оприлюднено відповідне повідомлення та проект регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в м.Дубровиця»,  з аналізом регуляторного впливу, для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань).  Проектом передбачається встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення у звичайному режимі руху.

Проект рішення з аналізом регуляторного впливу знаходиться за посиланням Проекти регуляторних актів, розділ «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів».

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу фінансово-економічний відділ міської ради  буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: м.Дубровиця, вул.Воробинська, 16, каб.305, тел. 0962222595.

Виконавчий комітет Дубровицької міської ради.