УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 13 грудня 2021 року                                                                                      № 290

 

Про встановлення тарифуна

перевезення пасажирів на міських

автобусних маршрутах  загального

користування в звичайному режимі

руху в м. Дубровиця

 

 Відповідно до підпункту 2 пункту «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону  України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р.  № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту»,зареєстрованого у Міністерстві  юстиції України   27.11.2009 р. за N1146/17162 , рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради від 27.11.2013р. № 148 « Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» зі змінами, враховуючи звернення перевізника щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту економічно обґрунтованим витратам, виконавчий комітет  міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в  м.Дубровиця врозмірі 8,00 грн.

          2.  Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

          3.  Головному  спеціалісту  фінансово-економічного відділу ( Вікторія МАРЦИНКЕВИЧ) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.

 4.Визнати таким,  що  втратило  чинність  рішення  виконавчого комітету від 21листопада 2018  року  № 173«Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користуванняу звичайному режимі руху в м.Дубровиця».

          5. Контроль за виконанням даного рішення доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                                                                   (Юрій ЯРЕМЕНКО).

 

 

Міський голова                                                                   Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ