ОГОЛОШЕННЯ

 

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності Дубровицької міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості будівлі котельні за адресою: вул.Шевченка,16а, с.Селець, Сарненського району, Рівненської області. 

Загальна площа: 104,0 кв.м. (очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки  –  4000,00 грн.).

Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна з метою приватизації.

Замовник: виконавчий комітет Дубровицької міської ради (офіційний сайт: http://dubrmrada.rv.ua) ;платник -  переможець аукціону з приватизації.

Кінцевий термін подання документів – 24.01.2022р. включно.

Конкурс буде проведено 28.01.2022р. о 11.00 год. в сесійній залі по вул.Воробинській,16 в м.Дубровиця.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075 із змінами та доповненнями та з урахуванням умов цього оголошення.

Вимоги до учасників конкурсу, конкурсних документацій викладено у розділах І, ІІ, ІІІ Положення та додатках до нього. Перелік встановленої форми підтвердних документів - у п.6 розділу ІІ Положення.

Строк проведення оцінки: протягом 15 к.д. з моменту визначення переможця.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: окремі будівлі.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт із конкурсною пропозицією (вимоги до конверту – п.5 розділу ІІ Положення) на адресу конкурсної комісії Дубровицької міської ради: м. Дубровиця, вул. Воробинська,16, тел. 0660393454 ; електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

Голова конкурсної комісії                                                               Юрій ЯРЕМЕНКО