В умовах сьогодення складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху до якісних змін і перетворень.

          На виконання Плану заходів на 2021/2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу: «Будуємо країну без бар’єрів разом».

         Метою проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах фізичними особами, громадянами та релігійними організаціями, впровадження найкращих практик місцевого самоврядування через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права.

   Запрошуємо до участі у конкурсі громадські, профспілкові, релігійні організації, шляхом заповнення заяви (Додаток) та надсилання її на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

до 7 лютого 2022 року.

 

ДОДАТОК: Заявка на участь в конкурсі проектних ініціатив Міністерства соціадбної політики "Будуємо країну разом"