Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта,проекту рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради №73 від 23.03.2011р. « Про затвердження Умов  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування»

 

Дубровицька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення  виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради №73 від 23.03.2011р. « Про затвердження Умов  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проєкту рішення:аналіз регуляторного впливу (надалі – Аналіз) розроблений у відповідності із дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. № 1160-ΙѴ, Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. №308 (зі змінами) та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської   ради №73 від 23.03.2011р. « Про затвердження Умов  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування»

Розробник регуляторного акту: відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи і охорони праці Дубровицької міської ради, головний спеціаліст / відділу містобудування та архітектури.                                                   

Поштова та електронна адреси:34100, вул. Воробинська,16, м. Дубровиця, Рівненської обл., ел. адреса Dubr_misk_rada@ukr.net.

Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проєкт регуляторного акту та АРВ розміщені на офіційному сайті Дубровицької міської ради http://dubrmrada.rv.ua/, а також з текстом проекту та АРВ можна ознайомитися у головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи і охорони праці Дубровицької міської ради, що знаходиться у приміщенні міської ради (третій поверх).

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:з 10.01.2022р.до 18 год. 00хв.         09.02.2022р.

 

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі за адресою:

м. Дубровиця, вул. Воробинська,16,e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Створено 10.01.2022р.