10 червня в залі засідань Дубровицької міської ради відбулась міжвідомча нарада правоохоронних та контролюючих органів при прокуророві Дубровицького району за участю представників місцевого самоврядування з питань стану організації, нагляду та контролю за дотриманням земельного законодавства в Дубровицькому районі.

В роботі наради взяв участь та виступив міський голова Адам Кузьмич. У своєму виступі міський голова зокрема зазначив: «В місті Дубровиця склалася така ситуація, що деякі власники земельних ділянок юридичні та фізичні особи сплачують орендну плату, податок на землю, тим самим наповнюють міський бюджет, але існують і такі землекористувачі, які користуються земельними ділянками, отримують прибутки, але роками до міського бюджету нічого не сплачують, і не хочуть виготовляти технічну документацію. Сьогодні кошти від оренди землі 100% йдуть в місцевий бюджет, а це ремонт дорожного покриття, освітлення вулиць, ремонт будинків, дитячих садочків, робота комунальних підприємств та організацій міста. За нами стоять проблеми громади, які ми повинні вирішувати, без наповнення міського бюджету цього не зробиш. Потрібно всім разом, контролюючим органам, міській раді спільно вирішувати ці проблеми. В мене виникає питання, як працює МПП «Зміна» в центрі міста, так званий «Соціальний магазин» по вул. Макарівській, три роки нічого не сплачуючи, не маючи жодних дозволів. Таких питань в місті є до 50, а це все збитки для міської громади. Є підприємства, які є економічно неактивними, нехай передадуть землю у власність міської ради, але є такі, що можуть, але не хочуть платити. Міська рада неодноразово зверталася до контролюючих органів та райдержадміністрації щодо вирішення цього питання, нажаль залишилися з проблемою на одинці, тому змушені на даний час звертатися до суду, щодо укладання відповідних договорів та компенсації нанесених збитків міському бюджету».

В кінці наради міський голова подякував заступнику прокурора Дубровицького району Соловей І.Т. за проведений захід, побажав, щоб такі спільні наради проводились частіше, а також ініціював провести нараду щодо поводження з металобрухтом (у зв’язку з тим, що на території міста почастішали випадки крадіжок металевих виробів), припинення стихійної торгівлі в центрі міста, розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях, порушення правил благоустрою, а також робота підпільних гральних закладів у місті.