Нещодавно з ініціативи міського голови Адама Кузьмича відбулась нарада з особовим складом Дубровицьким РВ УМВС України в Рівненській області. В роботі наради взяли також участь О. Стафєєв – заступник начальника РВ УМВС України в Рівненській області, В. Андрусенко – секретар міської ради, О. Яцковець – начальник організаційно-правового відділу міської ради та керівники комунальних підприємств міста (В.Столярець, С. Столярець).

На нараді міський голова підняв ряд проблемних питань, що стосуються громадського порядку та боротьби зі злочинністю в м. Дубровиця, зокрема щодо продажу та розпиття спиртних напоїв в громадських місцях, поводження з твердими побутовими відходами, збирання та приймання металобрухту, виготовлення та збут самогону, торгівля в невстановлених місцях.

Міський голова зокрема зазначив, що тільки спільно з працівниками правоохоронних органів можна вирішити дані питання. Міська рада в межах своїх повноважень робить все, щоб співпраця органу місцевого самоврядування та міліції була плідною та ефективною. В місті працює штаб громадського формування, який спільно з правоохоронцями проводить чергування в місті у вихідні та святкові дні, по вул. Артеменка, 30 а облаштовано та передано Дубровицькому РВ УМВС опорний пункт для роботи дільничних інспекторів. Але є ряд питань, які не вирішуються давно, і чим далі тим становище погіршується. Без допомоги правоохоронних органів нам ці проблеми не вирішити, тому хотів би, щоб Ви серйозно віднеслись до цієї справи – зазначив у своєму виступі міський голова А.Кузьмич.

Заступник начальника РВ УМВС України в Рівненській області О. Стафєєв наголосив, що одним з проблемних питань є функціонування літніх майданчиків біля магазинів «Лілія» та «Хлібний», у яких дозволів на продаж та розпиття алкогольних напоїв немає. Це в свою чергу призводить до порушення громадського порядку в місті. Жодного протоколу в червні про порушення громадського порядку, розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях працівниками РВ УМВС не було складено.

Заступник начальника запевнив міського голову, що ситуація кардинально зміниться, бо це справа честі кожного міліціонера, адже не дарма держава дала їм такі повноваження.

Начальник організаційно-правового відділу О. Яцковець виступила з інформацією щодо складання актів про адміністративні правопорушення.

На нараді було піднято питання, щодо незаконної діяльності гральних автоматів на території міста та роботи дільничних інспекторів в місті.

Працівники РВ УМВС України в Рівненській області підняли питання та висловили свою підтримку ініціативи міського голови та виконавчого комітету щодо обмеження в часі продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території міста Дубровиці.

Надіємося, що по результатам наради будуть зроблені дієві висновки і проблемні питання спільно будуть вирішені.