Відбулось засідання чергової десятої сесії шостого скликання Дубровицької міської ради шостого скликання. В залі зареєструвалися 18 депутатів з 30 обраних.

На розгляд сесії виносились 32 питання. Більшість з них це затвердження громадянам міста технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Дубровицькій центральній районній лікарні для будівництва каналізаційного колектору від Дубровицької центральної районної лікарні до КНС-2 на території Дубровицькоїміської ради.

Міські обранці розглянули також питання: «Про внесення доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дубровицької міської ради на 2011рік», «Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2011 року», «Про надання згоди на входження до складу співзасновників газети «Дубровицький вісник» та ряд інших питань.

Особливої уваги та обговорення викликав депутатський запит Л. Гладкої (фракція БЮТ-Батьківщина) щодо відміни пунктів рішення Дубровицької міської ради про продаж слабоалкогольних напоїв в малих архітектурних формах (літніх майданчиках) біля магазинів «Лілія», «Хлібний», «Борок», «Сам-маркет».

Депутати від фракції БЮТ- Батьківщина Торчило Н.І., Кондратюк О.В., Гладка Л.М. пропонували дозволити торгувати пивом та слабоалкогольними напоями. Опонували їхній думці міський голова А.Кузьмич та секретар ради В.Андрусенко, які переконували депутатів, що у зв’язку з поширенням пивного алкоголізму серед підлітків в Україні потрібно навести лад з торгівлею алкогольними та слабоалкогольними напоями. Міський голова зокрема у своєму виступі сказав: «Сьогодні в Україні не має розмов про масову дитячу токсикоманію, а про масовий підлітковий пивний алкоголізм є, а хто, хто, а Лілія Михайлівна, знає хто саме біля «Хлібного» та «Лілії» п’є пиво – це підлітки».

Голосування розділило зал на дві половини: депутати від фракції БЮТ- Батьківщина (Гладка Л.М., Торчило Н.І., Станк’явічус В.К., Букайло Ю.В., Цибульський А.М., Кондратюк О.В.) та депутат від округу №15 Яцковець П.Л. підтримали проект рішення запропонований депутаткою від БЮТ-Батьківщина, однак рішення не було прийнято. Отже, в Дубровиці в літніх майданчиках заборонено продавати пиво та алкогольні напої.