1 вересня всі міські школи відкрили двері своїх навчальних закладів. О 9.00 розпочалися урочисті лінійки присвячені Дню знань та початку нового навчального року.

Секретар міської ради В.Андрусенко та заступник міського голови М.Карпович відвідали урочисті лінійки та звернулися з вітальними словами відповідно в Дубровицькому НВК «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ст.» та ЗОШ №1.

Враховуючи, що нещодавно ми відсвяткували 20-річницю Незалежності нашої держави та тематику першого уроку «Україна – наш спільний дім», за сприяння районної організації Української народної партії представники міської ради подарували в бібліотеки навчальних закладів міста книги національно-патріотичного спрямування.

Це зокрема книги: Книга Пам’яті та Слави Волині. Рівненська область Дубровицький район, В. Сергійчук, Календар-альманах: Соборна пам'ять України, Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи. Наша молодь має знати правдиву історію України, виховуватись на ідеях С. Петлюри,С. Бандери, Р.Шухевича, Т. Бульби-Боровця.