20 вересня відбулася одинадцята сесія Дубровицької міської ради шостого скликання. В залі з 30 обраних депутатів зареєструвалися 16 депутатів. На сесію було винесено 54 питання. Головував на сесії міський голова Кузьмич А.Л.

Депутати створили депутатську комісії по перевірці діяльності КП «Ринок», прийняли рішення щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки, а також прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної ради України щодо недопущення прийняття проекту Закону України «Про засади державної мовної політики».

Не набрав потрібної кількості голосів проект рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству «Будинкоуправління» на отримання кредитних коштів». Керівник КП «Будинкоуправління» С.Столярець, виступаючи перед депутатами, зазначив, що підприємству потрібно мати обігові кошти для виконання будівельно-монтажних робіт, що дасть змогу підприємству отримати прибуток та розвиватись, а це в свою чергу нові дитячі майданчики у місті, кращі послуги по обслуговуванню житлового фонду міста. Нажаль, деякі депутати міської ради з фракції БЮТ, ВО «Свобода» зайняли позицію «чим гірше, тим краще» (депутати з БЮТ працювали у міській раді тривалий період, знають добре його проблеми). Вони займаються політиканством, а тому прикро, що проблеми міста, його комунальних підприємств їх не цікавлять.