Поліська земля – це земля невтомних поліщуків, які люблять свій край безмежно, щиро.

Ось і відгриміло День народження міста – 1006 років. Цей осінній день наворожив щось незвичайне… Він приніс теж дарунок рідному місту. І не один, а цілу сцену талантів, які показали, що Дубровиця щедро овіяна Божим даром-людьми, які своїм талантом гідні представляти не лише невеликий клаптик землі на північному заході України, а й цілу нашу державу.

Не обійшлося, звичайно ж, без подарунків. З нагоди святкування 1006-ої річниці рідного міста та за активну участь у його розбудові, вагомі успіхи в роботі, громадському житті Дубровиці. Найдостойніших працівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців нагороджено Почесними грамотами та цінними подарунками.

Серед них – методист ДНЗ № 1 Лариса Салівонова, помічник вихователя ДНЗ № 5 Лілія Конончук, вихователь ДНЗ № 4 Надія Санчук, водій КП «Будинкоуправління» Віталій Капітан, начальник відділу водопровідного і каналізаційного господарства КП «Міськводоканал» Олександр Кирилович, реєстратор КП Дубровицького МБТІ Геннадій Дулінець, покоївка КП «Готель «Дружба» Галина Кузнецька, тракторист комунальної служби міста Сергій Попко, приватний підприємець Оксана Соя, вчитель біології ЗОШ № 2 Олександр Пікнер, начальник відділу культури і туризму Дубровицької РДА Марія Пасько, лікар-анестезіолог ЦРЛ В’ячеслав Котяш. Відрадно що в ногу з дорослими впевнено крокує гідна майбутня зміна. Серед нагороджених – Ольга Щур, ліцеїст Дубровицького НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.» - за значні особисті досягнення в навчанні, у фундаментальних і прикладних дослідженнях та активну громадську діяльність.

За підсумками вищезгаданого конкурсу письмових робіт, Грамотами та цінними подарунками нагороджено ліцеїста групи П-2 Дубровицького НВК Мирославу Білотіл (І-ше місце), ліцеїста грипи 6-СГ Ліну Кушнір (ІІ-ге місце) та ученицю 9-го класу міської ЗОШ № 2 Ельвіру Німчук (ІІІ-тє місце). Відзначено й спортсменів-переможців святкових спортивних змагань.

Подарунок від міської ради цього дня отримала багатодітна родина Лідії Йосипівни та Василя Івановича Дубінців, котрі виховують п’ятеро чудових діток. Вітання та подарунки отримали також сім’ї Сазонюків та Янишиних, адже саме в День міста у їхніх родинах народилися малюки! Хай Бог пошле їм щасливого віку і щоб батькам приносили лише радість!

І традиційно, хліб-сіль. Чудовий видовищний коровай у подарунок дубровичанам презентувало приватне підприємство «Сарнихліб». А всі бажаючі поласували і смачнючим кулішем.

Згодом урочистості продовжилися святковою концертною програмою «О матінко! Дубровице моя! Світи у світі сотню тисяч років!», де свої артистичні таланти демонстрували вихованці Центру позашкільної освіти, місцевих дошкільних навчальних закладів № 1,4 та 5 й загальноосвітніх шкіл, викладачі Дубровицької дитячої музичної школи, вокальне тріо районного будинку культури та окремі виконавці.

Останній день святкування запам’ятався також святковим концертом за участю ретро-гурту «Авіцена» з Кузнецовська, дискотекою для молоді та святковим феєрверком.

{gallery}2011/1{/gallery}