11 жовтня відбулася дванадцята сесія Дубровицької міської ради шостого скликання. До порядку денного було включено 25 питань. В залі зареєструвалось з 30 обраних міських депутатів - 21. Головував на засіданні міський голова А.Кузьмич. Одним з найважливіших питань сесії було затвердження проекту землеустрою земельної ділянки в оренду Дубровицькій центральній районній лікарні для будівництва каналізаційного колектору.

Депутати розглянули ряд інших питань, що стосуються виготовлення технічної документації землеустрою щодо складання державних актів на право власності на землю. Як і на попередній сесії жваво депутати обговорювали питання про надання дозволу на отримання кредитних коштів КП «Будинкоуправління». Рішення з даного питання було прийнято позитивне. Приємно, що є в нас депутати, які не на словах, а на ділі переживають за комунальні підприємства міста, що не можна сказати про міських обранців від БЮТ-Батьківщина.

За ініціативи депутата О.Лавора (ф-ція ВО «Свобода») депутати Дубровицької міської ради звернулися до Президента України щодо політичних репресій в Україні. Дане рішення підтримали 16 депутатів.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Федоровичу, ми, депутати Дубровицької міської ради, як представники політично активної частини громади Дубровиччини та України, стурбовані процесами, що відбуваються в країні з боку судової системи, працівників МВС України до активістів патріотичних організацій та опозиційних партій, учасників податкового майдану та інших.

Просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, як гаранта Конституції, вплинути на відповідні державні органи і забезпечити належні права і свободи громадянам України, припинити політичні репресії та переслідування громадських та політичних активістів, відпустити з в’язниць та місць утримання під вартою, затриманих за політичну діяльність.

З повагою, міський голова А.Кузьмич