21 жовтня виконавчий комітет Дубровицької міської ради прийняв рішення, яким обмежується продаж алкогольних напоїв.

Згідно з цим документом, продаж алкоголю, в тому числі пива (крім безалкогольного), заборонено з 22.00 до 9.00 у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства. За це рішення проголосували 10 з 13 членів виконкому: 1-проти, 2- утрималось.

Секретар Дубровицької міської ради Віталій Андрусенко запевнив, що міська рада не вперше порушує це питання. Зокрема, вже приймалося рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час. Однак суд першої інстанції відмінив рішення Дубровицької міської ради.

За інформацією прокуратури Дубровицького району рівень скоєних злочинів в стані алкогольного сп’яніння зріс на 20%.

Дане рішення дасть можливість встановити обмеження на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території міста Дубровиці у період з 22.00 години до 9.00 години, проводити заходи щодо організації у шкільних навчальних закладах інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя. Рішення має вступити в дію з наступного тижня. Міська рада планує звернутися до всіх підприємств, закладів торгівлі, підтримати це. Як пояснив міський голова Адам Кузьмич, найкращий інструмент впливу – це адмінпокарання, яке передбачає суттєвий штраф. Порушників штрафуватимуть, а також позбавлятимуть ліцензій на право торгівлі алкоголем. Він переконаний, що підприємці підтримають цю ініціативу і значної шкоди їм це не завдасть. Нагадаємо, що у Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Києві та інших містах також прийняті рішення про обмеження продажу алкоголю в нічний час.