22 жовтня на стадіоні «Горинь» відбувся фінальний поєдинок на кубок Дубровицького району між командами ФК «Дубровиця» та «Случ» (с.Колки). В наполегливій боротьбі перемогу отримали міські футболісти з рахунком 2:0. Голи забили Юрій Букайло та Олександр Мазур. Переможцям було вручено перехідний кубок та диплом, а також грошові винагороди від районної федерації футболу та міської ради.

Дубровицькі футболісти на мажорній ноті закінчили футбольний сезон. Вперше в м. Дубровиця було створено футбольну команду та заявлено на участь в чемпіонаті Дубровицького району. Враховуючи, що молодь має займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, міський голова Адам Кузьмич прийняв рішення про створення футбольної команди. На команду було закуплено футбольну форму, спортивний інвентар. Дякуємо підприємцям міста Гладкому Г., Яцковцю В., Котяю В., Мірку В., Хомичу М., які відгукнулися на ініціативу міського голови та посприяли в утриманні команди.

В цьому сезоні, наші футболісти в першості району зайняли четверте місце, сподіваємося, що в наступному чемпіонаті вони здобудуть золоті медалі.