29 жовтня 2013 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубровицької міської ради.
Було заслухано та обговорено ряд назрілих питань. На окремі з них акцентовано особливу увагу, зокрема: схвалено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, з яким виступила начальник фінансово-економічного відділу Ірина Велика, відрадно, що бюджет по власних доходах загального фонду виконано на 105,3%, а доходи спеціального фонду становлять 112,5%.

Членом виконкому, секретарем міської ради Віталієм Андрусенком піднято питання про надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та запропоновано 6-ти таким сім’ям надати грошову допомогу. До речі, в цьому році така ж допомога уже надавалась 27 жителям міста, а студентці Захарчук Н.К., яка знаходиться під опікою своєї бабусі, щомісячно виділяється стипендія в сумі 200грн.

Особливо гостра розмова відбулась серед членів виконкому при обговоренні плану міських заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років. Міською радою спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, за ініціативи міського голови Адама Кузьмича, серед старшокласників міських загальноосвітніх шкіл проводиться конкурс на написання реферату пов’язаних з цією трагічною сторінкою історії українського народу. Учні-переможці, які найбільш глибоко розкриють дану тему, за рахунок коштів міської ради будуть направлені на екскурсію в м.Київ, у Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів на Україні».
На засіданні виконавчого комітету були присутні Олександр Задорожний, журналіст газети «Свобода» та Володимир Мазанович, головний спеціаліст - державний фітосанітарний інспектор відділу державного нагляду по Дубровицькому та Зарічненському районах. Його доповідь на тему «Амброзія полинолиста – небезпечний для людини і довкілля карантинний бур’ян» викликала щиру зацікавленість у членів виконкому, тому гостю довелось відповідати на багато питань, адже зазначену рослину з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Квітковий пилок є дуже шкідливим для людини, при вдиханні з повітря він викликає алергійне захворювання – амброзійний поліноз. Лікування алергії, спричиненої пилком амброзії,тривале й важке. Діапазон пристосування цієї рослини дуже великий, вона засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, узбіччя доріг, а на полях - усі сільгоспкультури та угіддя. Цей «зелений агресор» забур’янює землі, луги, а культурні рослини гинуть.

Тому закликаємо громадян міста не залишатись байдужими до цієї проблеми та своєчасно проводити заходи по знищенню амброзії полинолистої.