Шановні дубровичани! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Відтоді наша держава намагається розвиватися за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.

Сьогодні, святкуючи День Конституції, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам`ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у будівництві країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.Важкі часи переживає наша держава і її народ.

На Сході України ситуація залишається вкрай складною. Тому нам, як ніколи, потрібен мир і єдність, збереження цілісності нашої української землі.В цей день бажаю кожній сім’ї здоров’я та миру, добробуту та непохитної віри у щасливе майбутнє рідної країни. Нехай благословить нас Господь.

Зі святом!

З повагою
міський голова А. Кузьмич