ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого національного свята Українського народу – Дня незалежності України!

Сьогодні ми святкуємо 23 річницю Незалежності України. У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини , її сьогодення і майбутнє – обов’язок кожного з нас, усього народу. Саме за останній рік ми переосмислили дуже багато, ми зрозуміли хто ми є, чиїх батьків ми діти. І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Підтвердженням цього стали події Революції Майдану, коли наша молодь підняла все Українське суспільство на боротьбу за незалежність, за Українську державу в сім'ї Європейських народів, а зараз захищає її від внутрішнього та зовнішнього агресора.

Вірю, що з допомогою Господа ми подолаємо історичні виклики, які постали сьогодні перед нашим українським народом, та відстоїмо цілісність суверенної Української держави.

Міцного здоров'я , бадьорості духу, миру та любові усім Вам.

Слава Україні!