Виконавчим комітетом Дубровицької міської ради 27 серпня 2014 року прийнято рішення №102 «Про маркування товарів російського походження».

Впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на сході України, тому члени виконкому прийняли рішення про маркування російських товарів. Згідно з рішенням виконкому рекомендовано суб’єктам господарювання на території Дубровицької міської ради маркувати товари російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях.

Товаром російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.

Прохання до всіх суб’єктів господарювання, які знаходяться на території Дубровицької міської ради підтримати ініціативу виконкому.