Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, у зв’язку з наданням субвенції міському бюджету на співфінансування проведення заміни газового котла на твердопаливний, секретарем міської ради В. Андрусенком 16 жовтня 2014 року підписане розпорядження №80 про скликання тридцять сьомої сесії міської ради шостого скликання з 21 жовтня 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 21 жовтня 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.

На розгляд тридцять сьомої сесії виносяться такі питання:

Про внесення змін до рішення міської ради від 19 лютого 2014 року № 806 «Про міську Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2014рік»
Доповідає: Карпович М.І. – заступник міського голови

Про внесення змін до рішення міської ради від 19 лютого 2014 року №817 «Про міську Програму соціального захисту населення на 2014 рік»
Доповідає: Андрусенко В.С. – секретар ради

Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік
Доповідає: Велика І.С. – начальник фінансово-економічного відділу

Про надання згоди на внесення змін до генерального плану м. Дубровиця (південно-західна частина міста).
Доповідає: Кузеванов І.М. – завідувач сектору містобудування архітектури та земельних відносин

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному закладу охорони здоров’я Дубровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубровицької районної ради по вул. У. та А. Гольшанських,25 в м.Дубровиця
Доповідає: Кузеванов І.М. – завідувач сектору містобудування архітектури та земельних відносин.