25 грудня кожного року традиційно в місті Дубровиця відкривається міська ялинка.Хоча і негода внесла свої корективи, але на місцевому майдані «Злагоди» зібралися наймолодші жителі міста зі своїми батьками.

З вітальним словом до дубровичан звернувся міський голова  А. Кузьмич, який у своїй промові підвів підсумки, що зроблено було у 2014 році. Згадав міський очільник і про війну Росії проти України, побажав всім нам миру на нашій українській землі.

А далі за свою справу взялися казкові герої разом з Дідом Морозом та Снігурочкою. Проводили конкурси, водили хороводи кругом ялинки.Коженмаленький дубровичанинотримав солодкий подарунок від міської ради та Діда Мороза, а ті діти, які приймали участь у конкурсах отримали в подарунок іграшки.

В своїх вітаннях, побажаннях до Нового року міська дітвора бажали одного, щоб в країні був мир і щоб наші воїни повертались додому живими та здоровими. Коли говорять діти, то так воно і має бути.

Дубровицька міська рада висловлює подяку колективу комунальної служби міста (начальник Садовський В.Л.), які не дивлячись на форс-мажорні обставини зуміли вчасно підготувати міську ялинку до відкриття, а також колективу районного будинку культури  (директор Малафей В.М.) за допомогу в організації та проведені свята.»