22 листопада – четверта субота місяця – є Днем пам’яті жертв голодоморів. У цей день Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932 – 1933 років.

На їх вшанування о 16.00 оголошується Національна хвилина мовчання в пам’ять жертв Голодомору, після якої розпочинається Акція «Запали свічку пам’яті».

У Дубровиці заходи розпочнуться 22.11 о 15:30  біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів та політичних репресій, де  пройде панахида за участі УПЦ КП.

На вшанування пам’яті усіх загиблих в роки Голодомору в Україні запалюють свічки. Свічки запалюють біля меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору, на центральних площах і вулицях населених пунктів, а також на підвіконнях осель.

   ПРОЕКТ

УК Р А Ї Н А

Рівненська область

  Дубровицька міська рада

(шосте  скликання)

РІШЕННЯ

 

Від                     2014р.                                                              №

 

Про внесення змін  до рішень Дубровицької

міської ради від 20.12.2013р. №795 та

від 20.09.2011р. №246 «Про встановлення місцевого

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, міським головою А. Кузьмичем 31 жовтня 2014 року підписане розпорядження №90 про скликання тридцять восьмої сесії міської ради шостого скликання з 25 листопада 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 25 листопада 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, у зв’язку з наданням субвенції міському бюджету на співфінансування проведення заміни газового котла на твердопаливний, секретарем міської ради В. Андрусенком 16 жовтня 2014 року підписане розпорядження №80 про скликання тридцять сьомої сесії міської ради шостого скликання з 21 жовтня 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 21 жовтня 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.

На розгляд тридцять сьомої сесії виносяться такі питання:

Про внесення змін до рішення міської ради від 19 лютого 2014 року № 806 «Про міську Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2014рік»
Доповідає: Карпович М.І. – заступник міського голови

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку зі зростанням витрат на виробництво та надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення виникла необхідність перегляду економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

Діючі тарифи на послуги водопостачання були затверджені рішенням міської ради №353 від 14.03.2012 року:
– для І групи споживачів (населення) – 5,00 грн. за 1 м3;
– для ІІ групи споживачів (інші) – 7,50 грн. за 1 м3.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

В цей особливий День я приєднуюся до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що Ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день Ваших вихованців в день радості та щастя.

Виконавчим комітетом Дубровицької міської ради 27 серпня 2014 року прийнято рішення №102 «Про маркування товарів російського походження».

Впродовж останнього часу Україна змушена захищати свою територіальну цілісність, суверенітет та незалежність від Російської Федерації, яка відкрито підтримує терористичні організації на сході України, тому члени виконкому прийняли рішення про маркування російських товарів. Згідно з рішенням виконкому рекомендовано суб’єктам господарювання на території Дубровицької міської ради маркувати товари російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та їх розміщення на окремих полицях.

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого національного свята Українського народу – Дня незалежності України!

Сьогодні ми святкуємо 23 річницю Незалежності України. У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини , її сьогодення і майбутнє – обов’язок кожного з нас, усього народу. Саме за останній рік ми переосмислили дуже багато, ми зрозуміли хто ми є, чиїх батьків ми діти. І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

У зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Україні, з проведенням антитерористичної операції на Сході України, в якій приймають участь сотні бійців з Дубровицького району, підтримуючи ініціативу голови Дубровицької районної ради С. Киркевича, Дубровицька міська рада просить надати добровільну допомогу на придбання бронежилетів, спецзасобів, одягу для наших бійців. Кошти можна перерахувати на рахунок: Благодійний фонд «Відродження Дубровиччини»

Шановні дубровичани! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Відтоді наша держава намагається розвиватися за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.