Звіт

про результати проведення на території Дубровицької міської ради публічного громадського обговорення питання щодо можливості добровільного  об’єднання територіальних громад

 

                  м.Дубровиця                                                                                  28.07.2015р.

 

     Розпорядженням міського голови м.Дубровиця А.Кузьмича від 30.06.2015р. № 58 у відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» було ініційовано питання щодо можливого проведення добровільного об’єднання територіальних громад. Рішенням сесії Дубровицької міської ради від 30.06.2015р. № 1005 затверджено «Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» та призначено на 28.07.2015р. громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад.

          Шляхом розміщення оголошень на інформаційних дошках, в мережі Інтернет на офіційному сайті міської ради, шляхом запрошення в телефонному режимі, було проінформовано, що громадські слухання пройдуть в форматі засідання за круглим столом 28.07.2015р. о 14 год.30хв. в приміщенні міської ради.

      Питання яке виносилось на громадське обговорення: «Можливість об’єднання територіальних громад села Берестя, Берестівської сільської ради, сіл Орв’яниця, Соломіївка, Кураш Соломіївської сільської ради, сіл Селець, Ясинець Селецької сільської ради в Дубровицьку територіальну громаду з центром у місті Дубровиця».

           Метою обговорення питання щодо можливого об’єднання територіальних громад було визначення думки населення Дубровицької міської ради щодо можливості об’єднання в єдину укрупнену, шляхом добровільного об’єднання, територіальну громаду, що є важливим чинником посилення ролі місцевого самоврядування в Україні.

         Відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад 28 липня 2015р. в приміщенні міської ради було проведено громадські слухання. Перед учасниками громадського обговорення виступив міський голова А.Кузьмич, який ініціював об’єднання громад. В обговоренні прийняли участь секретар ради Андрусенко В.С., депутати Дубровицької міської ради Годунко В.С., Краглевич В.В., Конончук В.В., члени виконкому Шеремета Л.В., Панько Л.Л., серед присутніх: депутати міської ради, члени виконкому, працівники дошкільної освіти, підприємці, журналісти та активісти.

               Пропозиції, які надходили під час обговорення зафіксовані протокольно.

         Зауважень і заперечень щодо добровільного об’єднання територіальних громад не надходило.

 

Секретар ради                                                                                      В.Андрусенко