В суботу відбулася зустріч з офіційною делегацією Республіки Польща Сьвідвінського повіту Західно-Поморського воєводства, яку очолює віце-староста Здіслав Павелек.

Делегація поляків прибула у складі шести чоловік та перебуватиме в районі чотири дні.

У 2013 році було підписано меморандум про співпрацю між Дубровицькою райдержадміністрацією та Сьвідвінським повітом Західнопоморського воєводства Республіки Польща. Основною метою Меморандуму є взаємодія та ефективна співпраця органів виконавчої влади, зокрема, у сферах економіки, інвестиційної діяльності, галузях освіти, медицини, культури та туризму, діяльність яких поширюється на територіях Дубровицького району та Свідвінського повіту.

19 червня в  Дубровицькому римо-католицькому костелі Йоанна Хрестителя відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного свята  Йоанна Хрестителя, де взяли участь  представники офіційної делегації з Республіки Польща.

20 червня делегація відвідала Дубровицьку міську раду, Дубровицький історико- етнографічний музей, дошкільний навчальний заклад № 5, дочірне підприємство «РИТМ».

Між учасниками зустрічі мова йшла про співробітництво, розвиток економіки, освіти та культури, піднімалося ряд питань  залучення іноземних інвестицій тощо. Також гості поділились досвідом проведених реформ в Республіці Польща.
Польща – є зразком для України на шляху впровадження ефективних реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.
Господарі та польські гості обмінялися сувенірами та пам’ятними подарунками.