У черговий раз Віктор Ничипорович М’ялик відвідав Дубровицю. Разом з міським головою завітали у загальноосвітні заклади міста. Дубровичани знають, що благодійник приїжджає не просто так. Так і сталося.

 

Поки діти відпочивали на осінніх канікулах, в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 у двох класних кімнатах було замінено вікна на металопластикові. І ще частина дітей разом зі своїми учителями у холодні зимові дні відчують любов, тепло серця, щедрість і душевну доброту підприємця і благодійника М’ялика Віктора Ничипоровича. Саме за його фінансової підтримки раніше було замінено вікна у п’яти навчальних кабінетах нашого закладу.

Приємно, що в складний час українського державотворення є люди, які готові прийти на допомогу дітям у створенні комфортних, здоров’язберігаючих умов для навчання. І роблять це безкорисливо, доброзичливо і від щирого серця. Добра людина – це щаслива людина. І доброта повернеться до того, хто її віддає. Саме такою людиною є Віктор М’ялик.

То ж, Вікторе Ничипоровичу, нехай Вас у житті завжди супроводжує віра й наснага, надія і людська повага.

Нехай серце зігрівається любов’ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословінням. Міцного Вам здоров’я!

                                                         З повагою і вдячністю педагогічний, учнівський та батьківський колективи Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2