З метою озеленення території міста комунальна служба Дубровицької міської ради продовжує висадку дерев по місту та у сквері. 

 Завдяки злагодженій роботі міської влади та комунальників загальна кількість зелених насаджень у центральній частині міста збільшилась на 150 дерев та кущів, які стануть гарною окрасою для нашого міста.

І як прикро було дивитись вранці на порожні ями, адже вночі у міському сквері  були викопані туї, самшит та калина.Це звичайно не прикрашає недбайливих громадян, які завдають шкоди нашому місту. Що ви робите? Невже гарно має бути тільки на подвір'ї біля ваших осель? Стараєшся, шукаєш посадковий матеріал, для кого, для злодіїв? Невже всім байдуже?

Якщо Ви бачите хто вчиняє крадіжку повідомте, будь ласка, місцеву владу та правоохоронців. Ми маємо це зупинити. Місто - це наша спільна домівка.

Шановні дубровиччани, звертаємось до Вас бути небайдужими до подібних вчинків. Дуже просимо поважати природу і чужу працю. Будьте уважні під час прогулянок, не ламайте, не викопуйте саджанці і не дозволяйте це робити іншим, і тоді ми усі разом будемо насолоджуватися їхньою красою.

За фактом крадіжки міська рада звернулась до правоохоронних органів.

 

 

 

 

 

Міськвиконком