23 березня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулась чергова 16 сесія сьомого скликання. На засіданні сесії були присутні 23 депутати. Відкрив і провів сесію міський голова Микульський Б.М.

До порядку денного було включено 31 питання, серед яких планове питання «Звіт міського голови про роботу виконавчого комітету міської ради за 2016 рік». Слід відмітити, що звіт міського голови був об’ємним, різноплановим, адже робота в місті проведена велика.

Значна увага була приділена роботі комунальних підприємств міста. Зокрема зазначалося, що довгий час усі комунальні підприємства міста використовували техніку, яка була придбана ще за радянських часів. Основні засоби не поновлювались більше 25 років, на підприємствах була відсутня елементарна техніка для проведення ремонтних та інших робіт. Тому було прийнято рішення значно поповнити технічними засобами підприємства міста, що дало можливість якісно надавати послуги населенню міста. У 2016 році були придбанні:

для КП «Міськводоканал»:

-         новий екскаватор МТЗ - 799,0 тис. грн.;

-         новий спец автомобіль  автомобіль для ремонтної бригади – 441,3 тис., 

для комунальної служби міста:

-         новий трактор  БЕЛАРУС-82.1 - 470 тис.грн.;

-         новий мінітрактор SH-404-2  - 190 тис.грн.

Крім того, КП «Міськводоканал»  з міського бюджету було відшкодовано  різницю ціни в тарифах на суму 907 тис. грн.. Завдяки чому тарифи на воду та водовідведення до сьогодні залишаються незмінними.

Міською радою було виділено 308 649 тис. грн. на проведення капітальних ремонтів міських водопроводів, 191,9 тис. грн. на  прокладання  нової каналізаційної лінії по вул. Грушевського-Нова,  які були освоєні в листопаді місяці 2016 року, 28,8 тис. грн. на проведення капітального ремонту зовнішньої каналізаційної мережі по вул. Нагорянській, що покращило водовідведення від багатоквартирних будинків.

Коштом міського бюджету проведено капітальний ремонт житлового будинку (покрівлі) буд. №24 по вул. Артеменка. Вартість виконання робіт становить 337,790 тис.грн.

На  майдані Злагоди, у сквері № 2, по вулицях 1000-ліття Дубровиці, Макарівській (біля Дубровицького НВК) та Воробинській (біля готелю та міської ради) влаштовані нові тротуарні доріжки, які викладені бруківкою з новими  бордюрами, а це 2193  м. кв. бруківки  та  1238 м.п. бордюрів. На ці матеріали було витрачено 232,2 тис.грн.

Всі 7 депутатських фракцій міської ради підтримали і позитивно оцінили роботу виконавчого комітету, яка проводилась протягом 2016 року.

Принагідно відзначити, що всі присутні на засіданні сесії депутати одноголосно підтримали звіт міського голови.