У районному будинку культури міста16 червня  відбувся звіт міського голови Богдана Микульськогоперед громадою Дубровиці про свою роботу у 2016 році.

В своєму виступі, який супроводжувався слайдами, Богдан Михайловичвідзвітував про підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста. Зазначив, що здійснено певний позитивний крок  у соціально-економічному розвитку міста, його благоустрої.  За 2016 рік значно оновлено матеріально-технічну базу комунальних підприємств новою технікою, яку не оновлювали більше 30 років. Також акцентував увагу на тому, що всі досягнення – це результат спільної праці депутатського корпусу, виконавчого комітету та громади.

Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя. 
Підводячи підсумок, Богдан Михайлович зазначив, що місто продовжує розвиватися, стає більш привабливим, сучасним, європейським. Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.

У ході зустрічі  міському головіприсутніми  були поставлені питання з тих проблем, що найбільше їх хвилюютьі питання про подальший розвиток міста. На всі питання міський голова надаввичерпні відповіді.

В адресу міського голови звучало багато слів подяки від жителів міста за ту чи іншу виконану роботу. Взагалі у залі, де були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських та політичних організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи органів місцевого самоврядування, панувала позитивна атмосфера, було відчутне чітке порозуміння та підтримка  громадою діяльності і планів міської ради щодо подальшого розвитку нашого рідного міста.