Дубровицьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з жовтня місяцяцього року на території Рівненської області розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти СКАЗУшляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

   Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовим та польовими угіддями Рівненської області, поза територіями населених пунктів та водойм. Коли жителі побачать літаки АН-2, який розкидає приманки, просимо не хвилюватись.

   Приманка безпечна для людей і тварин. Вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку, із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

        ПРОХАННЯ ДО ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ: ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПРИМАНОК - НЕ БРАТИ ЇХ РУКАМИ І НЕ ПЕРЕНОСИТИ З МІСЦЯ НА МІСЦЕ, ТИМ БІЛЬШЕ ПРИНОСИТИ ДОДОМУ. ОСОБЛИВЕ ПРОХАННЯ6 ЗАСТРЕГТИ СВОЇХ ДІТЕЙ, ЩОБ ПРИ ЗНАЙДЕННІ ПРИМАНОК З ВАКЦИНОЮ НЕ ГРИЛИСЯ НЕЮ, А ТИМ БІЛЬШЕ НЕ ПРОБУВАЛИ ЇЇ РОЗЛАМАТИ.

 

Сама приманка має такий вигляд: