Дубровицьким міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводився виробничий контроль безпечності та якості питної води з комунального водогону м.Дубровиця та сільських водогонів с.Бережниця, с.Орв’яниця, с.Берестя, с.Селець, с.Сварицевичі  відповідно до робочих програм та графіків, а також після ліквідації аварій та проведення ремонтних робіт. Згідно результатів дослідження проб відібраних на протязі лютого 2015 року вода питна відповідала вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10.

Абонентам м. Дубровиця, с. Берестя, с. Орв’яниця, с. Селець для покращення якості питної води КП «Міськводоканал» рекомендує в місцях забору води для питних потреб встановлювати фільтри знезалізнення питної води та проводити періодичну їх заміну. При використанні абонентами різних фільтрів для очистки питної води рекомендуємо своєчасно виконувати заміну так як після довготривалої їх експлуатації відомі випадки  невідповідності питної води вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10  за мікробіологічними показниками.  

В результаті виникнення аварійних ситуацій та перебоїв у водопостачанні відбуваються гідроудари в трубопроводах, внаслідок чого напротязі декількох годин можливе помутніння та погіршення якості питної води, тому рекомендуємо не використовувати таку воду для питних потреб, споживати її після очистки.

         

               Директор                                                                                             В.Красько