Дубровицька міська рада прийняла рішення № 896 від 21 жовтня 2014 року «Про внесення змін до генерального плану м.Дубровиця (південно-західної частини міста)». З метою врахування інтересів громади міста та суб’єктів господарювання м.Дубровиця при розробці зазначеної містобудівної документації, просимо надати у письмовому вигляді до 7 квітня 2015 року пропозиції до виконавчого комітету Дубровицької міської ради за адресою м.Дубровиця, вул.Воробинська, 4, каб.209 сектор з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Прийомний день понеділок з 9:00 до 16:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00. тел. 2-01-92.

Нижче наведена план-схема південно-західної частини міста Дубровиця щодо якої вносяться зміни.

 

УК Р А Ї Н А
Рівненська область
Дубровицька міська рада
(шосте  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21  жовтня 2014 року                                                                                    № 896

Про внесення змін до генерального плану м.Дубровиця (південно-західної частини міста)

Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 26, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 та ч. 8 ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.09.2011р. №31110/22/1-09, листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.05.2012 №7/14-7770 щодо вжиття заходів стосовно оновлення містобудівної документації, враховуючи рішення міської ради №717 від 4 квітня 2013 року  «Про визнання існуючого генерального плану забудови міста придатним для подальшого використання», згідно якого вирішено розпочати роботи по оновленню генерального плану міста Дубровиці та  відповідно до Програми розвитку земельних відносин на території Дубровицької міської ради на 2014 рік, з метою подальшого вдосконалення і розвитку ринкових земельних відносин, здійснення пріоритетних заходів в галузі ефективного використання та охорони земель, забезпечення реалізації громадянами, юридичними особами, територіальними громадами права власності на землю, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до генерального плану м.Дубровиця (південно-західна частина міста).

2. Сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (І.Кузеванов) надати необхідні вихідні дані розробнику містобудівної документації та після її виготовлення подати його на затвердження  на сесію Дубровицької міської  ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, благоустрою міста, земельних відносин (Ю. Букайло) та завідувача сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (Кузеванов І.М.).

 

Міський голова                                                              А.Кузьмич