Доводимо до відома депутатів Дубровицької міської ради, що відповідно до абз.2 ч.3 ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені Декларації до апарату виконавчого комітету Дубровицької міської ради.

Зазначаємо, що неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, передбаченої Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" тягне за собою відповідальність у відповідності до норм ст. 172КУпАП.

Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частини першої статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" зобов’язані подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

 

Уповноважена особа з питань запобігання та

виявлення корупції                                                                                                                М.Столярець