ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Дубровицької міської ради повідомляє, що у відповідності до пункту 25 “Правил обліку громадян, що потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень” з 15 жовтня 2015 року триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання. У зв’язку з цим,до 31 грудня цього року, прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконком міської ради необхідний пакет документів за адресоювул.Воробинська, 4, каб.206 у робочі дні з 09-00 до 13-00 та з 14-00 до 18-00 такі документи:

1. Заяву про бажання у подальшому перебувати на квартирному обліку окремо від інших (колишніх) членів сім’ї ( у разі тривалого перебування на квартирному обліку, під час якого діти стали дорослими та створили свої сім’ї; або у разі припинення шлюбу); заяву про взяття на квартирний облік та включення до облікової справи нових членів сім’ї (чоловіка, дружини, народжених дітей).

2. Довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (прописку).

3. Копію договору найму (оренди) житлового приміщення, у разі наймання житла.

4. Копії сторінок паспортів (сторінки 1, 2 та всі сторінки з позначками про реєстрацію) заявника та дорослих членів його сім’ї, копію свідоцтва про одруження, копії свідоцтва чи рішення суду про розірвання шлюбу, копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей,  копію документа, що підтверджує зміну прізвища чи по батькові.

5. У разі проживання у приватному житлі - копію технічного паспорту квартири або копії сторінок технічного паспорту будинку (план будинку та експлікацію).

6. Копію будинкової книги.

7. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику та членам його сім’ї.

8. Довідку з місця навчання заявника або членів його сім’ї (у разі вибуття на навчання до іншого населеного пункту).

9. Довідку про перебування на квартирному обліку за місцем роботи заявника та дорослих членів його сім’ї.

10. Копію документа, який підтверджує право на отримання житлової пільги.

Разом із копіями необхідно подавати оригінали документів, які будуть повернуті після завірення копій. Довідки за телефоном: (03658) 2-19-98, 2-02-31.