Найкрасивіші дівчата міста Дубровиця!

Вперше Дубровицька міська рада спільно з відділом культури і туризму Дубровицької районної державної адміністрації оголошує кастинг на конкурс краси і грації "Міс Дубровиця − 2016" в рамках святкування Дня міста. Оберемо головну красуню міста (дівчата віком від 16 до 20 років).

Конкурс проводиться у два етапи:

1-й етап (кастинг): з 15 червня 2016 року по 30 червня 2016 року проведення співбесід. Організатори конкурсу самостійно відбирають майбутніх учасниць Конкурсу.

2-й етап (фінальний конкурс): 17 липня 2016 року в приміщенні комунального закладу “Дубровицький районний будинок культури”.

Під час підготовки до конкурсу краси і грації "Міс Дубровиця − 2016" на учасниць чекає зустріч з успішними людьми нашого району, фотосесії та майстер-класи.

Кожна красуня буде відзначена титулом, почесною стрічкою, дипломом та цінним подарунком!

Ми в пошуку цілеспрямованих, красивих, впевнених у собі дівчат, які готові боротися за головну корону нашого міста Дубровиця!

Якщо, ти, саме така, тоді ми чекаємо на ТЕБЕ!!!!!

Ваші заявки та дві якісні фотографії (повний зріст та портрет) до 20 червня 2016 року чекають за адресою: вул. Макарівська, 2, м.Дубровиця, (будинок культури, другий поверх), тел.: 20058, 20237.