ОГОЛОШЕННЯ

 

                Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності Дубровицької міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості громадського будинку (стоматполіклініки) за адресою: вул. Шевченка,60, м.Дубровиця, Сарненського району, Рівненської області. 

Загальна площа: 403,8 кв.м. (очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки  –  3500,00  грн.) .

Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна з метою укладення договору оренди.

Замовник: виконавчий комітет Дубровицької міської ради (офіційний сайт: http://dubrmrada.rv.ua) ;платник -  орендар вказаного приміщення.

Кінцевий термін подання документів – 06.09.2021р. включно.

Конкурс буде проведено 10.09.2021р. о 11.00 год. в сесійній залі по вул.Воробинській,16 в м.Дубровиця.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075 із змінами та доповненнями та з урахуванням умов цього оголошення.

Вимоги до учасників конкурсу, конкурсних документацій викладено у розділах І, ІІ, ІІІ Положення та додатках до нього. Перелік встановленої форми підтвердних документів - у п.6 Положення.

Строк проведення оцінки: протягом 5 к.д. з моменту визначення переможця.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: приміщення, частини будівель.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт із конкурсною пропозицією (вимоги до конверту – п.5 Положення ) на адресу конкурсної комісії Дубровицької міської ради: м. Дубровиця, вул. Воробинська,16, тел. 0660393454 ; електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

 

Голова конкурсної комісії                                                       Юрій ЯРЕМЕНКО

 

На виконання п.2 розділу VIПоложення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого Наказом ФДМУ № 2075 від 31.12.2015р. (з наступними змінами та доповненнями) повідомляємо,  що 19.04.2021р.відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки нежитлового приміщення, за результати якого переможцем обрано ТОВ «Оціночна компанія «ТЕХНОСЕРВІС»» для проведення оцінки нежитлового приміщення загальною площею 83,0 кв.м. по вул.Воробинській,4 в м.Дубровиця з метою подальшої  передачі його в оренду.

ОГОЛОШЕННЯ

 

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності Дубровицької міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості нежитлового приміщення за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська,4. заг. пл.: 83,0 кв.м. (очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки  – 2600 грн.) .

 Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна з метою укладення договору оренди.

Замовник: виконавчий комітет Дубровицької міської ради (офіційний сайт: http://dubrmrada.rv.ua) ; платник-орендарі вказаних приміщень.

Кінцевий термін подання документів – 12.04.2021р. включно.

Конкурс буде проведено 19.04.2021р. о 11.00 год. в сесійній залі по вул.Воробинській,4 в м.Дубровиця.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075 із змінами та доповненнями та з урахуванням умов цього оголошення.

Вимоги до учасників конкурсу, конкурсних документацій викладено у розділах І, ІІ, ІІІ Положення та додатках до нього. Перелік встановленої форми підтвердних документів - у п.6 Положення.

Строк проведення оцінки: протягом 5к.д. з моменту визначення переможця.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: приміщення, частини будівель.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт із конкурсною пропозицією (вимоги до конверту – п.5 Положення ) на адресу конкурсної комісії Дубровицької міської ради: м. Дубровиця, вул. Воробинська,4,тел. (03658)20501; електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

 

 

 

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                               Ю.Яременко

 

27 грудня 2019 року набрав чинності новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 р. № 157-IX. Він концептуально відрізняється від однойменного Закону 1992 року.

Ключові новації:

Електронізація оренди державного та комунального майна

Процедура укладення договору такої оренди перенесена на платформу електронної торгової системи (ЕТС), що включає центральну базу даних та електронні майданчики. Електронний майданчик, що входить в ЕТС, являє собою апаратно-програмний комплекс. Він функціонує у мережі Інтернет, підключений до центральної бази даних та забезпечує орендодавцю, потенційним орендарям, учасникам можливість користуватися сервісами ЕТС з автоматичним обміном інформацією щодо процесу проведення аукціонів в електронній формі.

На зміну конкурсу, за результатами якого до 27.12.2019 надавалися в оренду об’єкти державної та комунальної власності, прийшов аукціон, який провадиться в ЕТС. Аукціон не завжди є обов’язковим. Новий Закон передбачає існування Переліків двох типів. Перелік першого типу включає об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а Перелік другого типу – об’єкти, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону.

До того ж існує певна категорія «пільговиків», які можуть орендувати державне та комунальне майно без аукціону. Їх також можна розділити на дві категорії в залежності від перебування об’єктів в Переліку першого типу. Так, право на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону та незалежно від перебування його в одному із вказаних Переліків мають:

  • органи державної влади та органи місцевого самоврядування, інші установи і організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів;
  • релігійні організації для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній;
  • Пенсійний фонд України та його органи;
  • дипломатичні представництва, консульські установи іноземних держав, представництва міжнародних міжурядових організацій в Україні для виконання функцій дипломатичного представництва, консульських і статутних функцій міжнародних міжурядових організацій.

Інша категорія «пільговиків» має дещо звужену пільгу. Вони можуть орендувати без аукціону лише те майно, що не міститься в Переліку першого типу. У цьому разі йдеться про музеї, заклади освіти всіх форм власності, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, громадські організації ветеранів для розміщення реабілітаційних установ для ветеранів, державні видавництва і підприємства книгорозповсюдження, вітчизняні видавництва та підприємства книгорозповсюдження, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру), народних депутатів України і депутатів місцевих рад для розміщення громадської приймальні, інших суб’єктів, перелік яких міститься в ч.2 ст.15 нового Закону.

Проте підприємствам, установам і організаціям, що отримали в оренду державне та/або комунальне майно без проведення аукціону, заборонено укладати договори суборенди щодо цього майна. Та хоча у зазначених випадках оренди аукціон не проводиться, передача в оренду майна усе одно здійснюється виключно в ЕТС. Нічого не поробиш: діджиталізація.

Фінансуватися електронні майданчики ЕТС будуть у тому числі за рахунок реєстраційних внесків. Ними будуть кошти у розмірі 0,1 мінзарплати, що діє станом на 1 січня поточного року. Такий внесок вноситься потенційним орендарем на відповідний рахунок оператора електронного майданчика за реєстрацію заяви на участь в аукціоні. Реєстраційний внесок не повертається.

Передача майна в оренду буде відбуватися у шість етапів, а саме:

  • прийняття рішення щодо наміру передачі майна в оренду;
  • внесення інформації про потенційний об’єкт оренди до ЕТС;
  • прийняття рішення про включення потенційного об’єкта оренди до одного із Переліків;
  • опублікування інформації про потенційний об’єкт оренди, щодо якого прийнято рішення про включення до одного з Переліків, в ЕТС;
  • розміщення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду;
  • проведення аукціону на право оренди майна або передача об’єкта в оренду без проведення аукціону, укладення та публікація в ЕТС договору оренди.

Та насамкінець ще кілька цікавих новел нового Закону. Перша у тому, що на відміну від попереднього Закону ініціатива щодо укладення договору оренди може походити не лише від потенційного орендаря, а й від інших суб’єктів: балансоутримувача, уповноваженого органу управління.

Друга новела у тому, що продовження договору оренди за загальним правилом також відбувається через аукціон.

Третя новела у тому, що для оренди державного та комунального майна встановлено мінімальний строк у 5 років. При цьому нотаріальному посвідченню підлягають лише договори оренди, укладені на більший строк. Відповідно і державна реєстрація прав користування також здійснюється у разі перевищення такого строку.

Новий Закон на відміну від попереднього не містить переліку істотних умов договору оренди, проте він містить посилання на примірний договір, який затверджується КМУ щодо майна державної власності або представницькими органами місцевого самоврядування – щодо майна комунальної власності. При цьому якщо представницький орган місцевого самоврядування не затвердив примірний договір оренди комунального майна, застосовується примірний договір оренди державного майна.

Перелік першого типу об’єктів комунального майна Дубровицької міської ради для передачі майна в оренду на аукціоні

Перелік другого типу об’єктів комунального майна Дубровицької міської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Діючі договори оренди