УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р ІШЕННЯ

 

від 11 лютого 2015 року                                                                                   № 187

 

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого
водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп.2 п. а) ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у зв’язку з неповним відшкодуванням витрат, які несе комунальне підприємство «Міськводоканал» при наданні послуг з централізованого водопостачання та водовідведення за діючими тарифами, з урахуванням економічно обґрунтованих витрат, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Міськводоканал»:

Послуги з централізованого водопостачання:

- для 1 групи споживачів – 7,00 грн./м3(в т.ч. ПДВ – 1,17 грн.);

- для 2 групи споживачів – 13,42 грн./м3(в т.ч. ПДВ – 2,24 грн.).

Послуги з централізованого водовідведення:

- для 1 групи споживачів – 10,00 грн./м3 (в т.ч. ПДВ – 1,67 грн.);

- для 2 групи споживачів – 25,00 грн./м3 (в т.ч. ПДВ – 4,17 грн.).

2. Виконавчому комітету звернутись:

2.1. До сесії Дубровицької міської ради при перегляді міського бюджету на 2015 рік про виділення додаткової дотації на різницю в ціні КП «Міськводоканал».

2.2.До Дубровицької районної ради про виділення коштів на здешевлення послуг на  водопостачання та водовідведення.

3.Директору КП «Міськводоканал» (Красько В.М.) вжити заходів щодо ліквідації недоліків, які були виявлені аудиторською фірмою. Про проведену роботу доповісти на черговому виконкомі, який відбудеться в березні 2015 року.

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 14.03.2012р. № 353«Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання», від 11.03.2011р.       № 61 «Про затвердження тарифів на  послуги з водовідведення» вважати такими, що втратили чинність.

5.Повноваження щодо відстеження результативності регуляторного впливу цього рішення передати розробнику – комунальному підприємству  «Міськводоканал».

6. Директору КП «Міськводоканал» (Красько В.М.) довести дане рішення до споживачів, шляхом оприлюднення в газеті   «Дубровицький вісник», начальнику організаційно-правового відділу (Столярець М.М.) розмістити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.

7. Рішення набирає чинності з 01 березня 2015 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Карпович М.І.), директора КП «Міськводоканал» (Красько В.М.).

 

Міський голова                                                                     А.Кузьмич