Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта -  рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради  від 23 березня 2011 року № 73 “Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”

1.    Вид та назва регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради від 23.03.2011р. № 73 “Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

2.    Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Організаційно-правовий відділ Дубровицької міської ради.

3.    Цілі прийняття акта

Забезпечення ефективного розвитку галузі пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування, покращення якості надання послуг з перевезення пасажирів, застосування відкритого механізму набуття перевізником права перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

4.    Строк виконання заходів з відстеження результативності

З 01 грудня 2014 року по 01 січня 2015 року.

5.    Тип відстеження

Періодичне відстеження.

6.    Метод одержання результатів відстеження результативності

Для проведення періодичного відстеження результативності регуляторного акта використовувалася інформація щодо кількості суб'єктів господарської діяльності, які згідно укладених договорів забезпечують регулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міських автобусних маршрутах, ефективності оновлення парку транспортних засобів, скарг та звернень громадян по даному питанню.

7.    Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу подання Дубровицької районної прокуратури Рівненської області від 24.10.2014р. № 70-3232 вих.-14 щодо усунення порушень вимог законодавства про автомобільний транспорт та дорожній рух та прийнятого у зв’язку з цим рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради від 26.12.2014р. № 159 «Про розгляд подання Дубровицької районної прокуратури Рівненської області щодо усунення порушень вимог законодавства про автомобільний транспорт та дорожній рух».

8.    Кількісні та якісні показники результативності

Показники результативності

Періодичне відстеження

 

Кількість скарг щодо умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

0

Кількість проведених конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

1

Кількість судових справ щодо оскарження результатів проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

0

 

Реалізація Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:

- забезпечило чітке визначення всіх механізмів та процедур, пов’язаних із проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування;

- підвищило ефективність системи державного регулювання;

- зняло навантаження, пов’язане із підготовкою матеріалів для проведення засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Пропозицій від перевізників, які провадять діяльність  з надання послуг пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування,  чи інших зацікавлених сторін стосовно внесення змін до даного регуляторного акта до міської ради не надходило.

9.    Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Найбільш впливовими зовнішніми чинниками на дію регуляторного акта є:

зміна вимог до перевізників, що надають послуги з перевезення пасажирів; підвищення ціни на витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням конкурсу.

На підставі цього, у відповідності до ст.11 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виникла необхідність перегляду регуляторного акту.

 

Міський  голова                                                                                                                А.Кузьмич