УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р ІШЕННЯ                         

 

від  21  листопада  2018  року                                                                            № 173                                                    

 

Про встановлення  тарифу   на  перевезення пасажирів на  

автобусних  маршрутах загального користування

у звичайному режимі руху в м.Дубровиця

 

Враховуючи звернення перевізника м. Дубровиця від 05 вересня 2018 року щодо приведення у відповідність розміру тарифу на перевезення пасажирів економічно обґрунтованим витратам, відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 листопада 2009 року за №1146/17162, рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради від 27 листопада 2013 року № 148 «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Встановити тариф на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Дубровиця, що здійснюються у звичайному режимі руху,   в розмірі 5,00 грн.   за  одну  поїздку.

2. Визнати таким,  що  втратило  чинність,  рішення  виконавчого комітету від 24 листопада 2017  року  № 179 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Дубровиця».

           3. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення повідомлення в газеті «Дубровицький вісник» та застосовується з 01 грудня 2018 року.

4. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Яременко Ю.А.).

 

 

         Міський голова                                                                   Б.Микульський