УК Р А Ї Н А

Рівненська область

Дубровицька міська рада

(сьоме  скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                                                            № 222

 

Про внесення змін до рішення міської ради

від 14 липня 2016 року № 185 «Про встановлення

місцевих податків і зборів на території м.Дубровиця»

 

Відповідно до статті 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

      1. Пункт 4 рішення міської ради від 14 липня 2016 року № 185 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м.Дубровиця» викласти в новій редакції:

  «4. Встановити єдиний податок на території м. Дубровиця.

4.1. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

- для другої групи платників єдиного податку - 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

4.2. Застосування додаткових ставок єдиного податку здійснюється відповідно до Податкового кодексу України.

4.3. Елементи єдиного податку: платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату податку та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.».

2. У п.10 рішення міської ради від 14 липня 2016 року № 185 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Дубровиця» слова та цифри «з 01 січня 2017 року» замінити на слова та цифри «з 01 січня 2018 року».

3. Виконавчому комітету Дубровицької міської ради забезпечити направлення копії цього рішення Дубровицької  ОДПІ ГУ ДФС Рівненської області та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет.

4.Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та податків (Дубінець Т.В.)

 

 

 

Міський голова                                                           Б.Микульський