Сердечно вітаю Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам у Новому 2015 році творчої наснаги і завзяття в роботі, миру і злагоди, оптимізму і мудрості у житті!

Міцного Вам здоров’я, достатку, родинного щастя, благополуччя й успіхів, невичерпної енергії для реалізації усіх починань. Нехай яскрава Різдвяна зірка торкнеться Вашої Долі, даруючи Вам і вашій родині торжество життя.

Бажаю Вам, щоб наступний рік додав віри і життєвих сил, приніс мир, добробут, здоров’я і сімейний затишок, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окрилить Ваші душі.

Щасливого Нового Року і веселого Різдва!

З найкращими побажаннями,
міський голова А. Кузьмич» 

25 грудня кожного року традиційно в місті Дубровиця відкривається міська ялинка.Хоча і негода внесла свої корективи, але на місцевому майдані «Злагоди» зібралися наймолодші жителі міста зі своїми батьками.

З вітальним словом до дубровичан звернувся міський голова  А. Кузьмич, який у своїй промові підвів підсумки, що зроблено було у 2014 році. Згадав міський очільник і про війну Росії проти України, побажав всім нам миру на нашій українській землі.

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», рішення  міськвиконкому від 27.11.2013р. №148 "Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування", беручи до уваги звернення перевізників фізичних осіб-підприємців щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у відповідність з економічно обґрунтованими витратами, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, з метою збереження діючих перевезень на автобусних маршрутах загального користування та задоволення потреб громадян у доступних, якісних  і безпечних перевезеннях, керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

Для розгляду та обговорення пропонується проект рішення виконавчого комітету Дубровицької  міської ради   з метою одержання зауважень і пропозицій.

1. Назва регуляторного акта.

"Про встановлення  тарифу   на  перевезення  пасажирів на  автобусних  маршрутах  загального користування ".

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та регламенту міської ради, міським головою А. Кузьмичем 4 грудня 2014 року підписане розпорядження №101про скликання тридцять дев’ятої сесії міської ради шостого скликання з 12 грудня 2014 року. Пленарне засідання відбудеться 12 грудня 2014 року о 15:00 в сесійній залі Дубровицької міської ради.